SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Malmö City Fotboll Club
Fotboll

Kommande matcher
MAJ 2021
 
14
18:30
fre
18:30    
P13, Kirsebergs IP - Konstgräs
P13 » 
Malmö City Fotboll Club - Kulladals FF
  -      
15
11:00
lör
11:00    
FC Rosengård - Malmö City Fotboll Club  -      
16
09:30
sön
09:30    
Oxie - Malmö City Fotboll Club  -      
16
09:30
sön
09:30    
Oxie - Malmö City Fotboll Club  -      
16
10:00
sön
10:00    
P13, Lindängens IP
P13 » 
Bk Olympic - Malmö City Fotboll Club
  -      
16
11:30
sön
11:30    
F11 Sorgenfri , Söderslättshallen IP
Trelleborgs FF - Malmö City Fotboll Club  -      
16
12:00
sön
12:00    
P12 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City Fotboll Club - Hyllie IK  -      
16
12:00
sön
12:00    
P9 Sorgenfri (2012), Oxievångs ip Emil göranssons väg 294
Oxie - Malmö City Fotboll Club  -      
16
13:30
sön
13:30    
P12 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City Fotboll Club - Åkarp IF  -      
 
19
19:00
ons
19:00    
P13, Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
P13 » 
Malmö City FC - Oxie SK vit
  -      
22
09:00
lör
09:00    
P9 Sorgenfri (2012), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svart vit - FC Rosengård 1917 blå  -      
22
10:00
lör
10:00    
P10 Kirseberg (2011), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul blå - FC Rosengård 1917 blå  -      
22
10:00
lör
10:00    
P11 Sorgenfri (2010), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart vit - Lunds BOIS Pojkar 10  -      
22
10:00
lör
10:00    
P8 Kirseberg (2013), Linero IP B-plan 5-manna A
Linero IF - Malmö City FC gul blå  -      
22
10:15
lör
10:15    
F 9 (2012-2013), Mellanhedens IP A-Plan 5-manna 2
FC Bellevue - Malmö City FC svart  -      
22
11:00
lör
11:00    
P8 Kirseberg (2013), Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
Oxie SK svart - Malmö City FC gul  -      
22
11:30
lör
11:30    
P11 Sorgenfri (2010), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Lilla Torg FF vit  -      
22
12:00
lör
12:00    
P12 Kirseberg (2009), Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC vit - Malmö City FC gul  -      
22
13:00
lör
13:00    
P12 Sorgenfri (2009), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Linero IF vit  -      
22
14:30
lör
14:30    
P10 Sorgenfri (2011), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart vit - FC Möjligheten 2  -      
23
10:00
sön
10:00    
F11 Sorgenfri , Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - FC Staffanstorp svart  -      
23
10:00
sön
10:00    
P9 Sorgenfri (2012), Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B4 svart - Malmö City FC svart  -      
23
12:00
sön
12:00    
P12 Kirseberg (2009), Pilbäcks IP 7-manna 1
Tygelsjö IK 2 - Malmö City FC gul blå  -      
23
12:30
sön
12:30    
P10 Sorgenfri (2011), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Malmö City FC svart vit  -      
23
13:00
sön
13:00    
F11 Sorgenfri , Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - GIF Nike röd  -      
23
13:30
sön
13:30    
P8 Sorgenfri (2013), Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
Kulladals FF blå - Malmö City FC svart  -      
23
14:30
sön
14:30    
P14, Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
P14 » 
Malmö City FC - IF Limhamn Bunkeflo 4
  -      
23
16:00
sön
16:00    
DAMER, Ölyckevallen A-plan
DAMER » 
Löberöds IF - Malmö City FC
  -      
 
28
19:00
fre
19:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - IFK Klagshamn
  -      
29
09:00
lör
09:00    
P8 Kirseberg (2013), Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC gul blå - Uppåkra IF vit  -      
29
10:00
lör
10:00    
P11 Sorgenfri (2010), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Malmö City FC svart vit  -      
29
10:00
lör
10:00    
P8 Kirseberg (2013), Lindeborgs IP konstgräs 5-manna
Lindeborgs FF 1948 röd - Malmö City FC gul  -      
29
10:15
lör
10:15    
P9 Sorgenfri (2012), Mellanhedens IP A-plan 5-manna 1
FC Bellevue guld - Malmö City FC svart vit  -      
29
11:00
lör
11:00    
P10 Sorgenfri (2011), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart vit - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
29
11:15
lör
11:15    
P11 Sorgenfri (2010), Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
FC Möjligheten 1 - Malmö City FC svart  -      
29
12:00
lör
12:00    
F11 Sorgenfri , Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
Ystads IF FF - Malmö City FC svart  -      
29
12:00
lör
12:00    
P12 Sorgenfri (2009), Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC blå - Malmö City FC svart  -      
29
13:30
lör
13:30    
F11 Sorgenfri , Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Lilla Torg FF - Malmö City FC vit  -      
29
13:45
lör
13:45    
P11 Kirseberg (2010), Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg 1 - Malmö City FC gul blå  -      
29
15:30
lör
15:30    
P14, Kulladals IP konstgräs 9-manna
P14 » 
Kulladals FF - Malmö City FC
  -      
30
10:00
sön
10:00    
P12 Sorgenfri (2009), Gullviksborgs IP 7-manna
Malmö IKF 2 - Malmö City FC svart vit  -      
30
10:00
sön
10:00    
P8 Sorgenfri (2013), Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 2 - Malmö City FC svart  -      
30
11:00
sön
11:00    
F 9 (2012-2013), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svart - Malmö IKF  -      
30
11:30
sön
11:30    
P10 Kirseberg (2011), Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF svart - Malmö City FC gul blå  -      
30
11:45
sön
11:45    
P10 Kirseberg (2011), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Linero IF vit  -      
30
11:45
sön
11:45    
P12 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul blå - Svedala IF vit  -      
30
12:30
sön
12:30    
P9 Sorgenfri (2012), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svart - Vellinge IF röd  -      
30
13:00
sön
13:00    
P12 Sorgenfri (2009), Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF svart - Malmö City FC svart vit  -      
30
13:15
sön
13:15    
P12 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - FF Atletiko Malmö blå  -      
30
14:30
sön
14:30    
P10 Sorgenfri (2011), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart vit - Limhamns FF röd  -      
30
16:00
sön
16:00    
P13, Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
P13 » 
Värpinge IF vit - Malmö City FC
  -      
JUNI 2021
 
04
17:30
fre
17:30    
P13, Limhamns IP, plan 2, konstgräs 7-manna 2
P13 » 
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Malmö City FC
  -      
04
18:30
fre
18:30    
F11 Sorgenfri , Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF - Malmö City FC svart  -      
05
10:00
lör
10:00    
P11 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul blå - Hyllie IK grön  -      
05
11:00
lör
11:00    
P12 Kirseberg (2009), Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK svart - Malmö City FC gul blå  -      
05
11:30
lör
11:30    
P10 Kirseberg (2011), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul blå - Oxie SK svart  -      
05
11:30
lör
11:30    
P12 Kirseberg (2009), Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK grön - Malmö City FC gul  -      
05
12:30
lör
12:30    
F11 Sorgenfri , Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - Kulladals FF  -      
05
13:30
lör
13:30    
P13, Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
P13 » 
Malmö City FC - FC Champions
  -      
05
13:30
lör
13:30    
P12 Sorgenfri (2009), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart vit - Kvarnby IK röd  -      
06
sön
00:00    
Limhamns FF grön - Malmö City FC gul  -      
06
sön
00:00    
Limhamns FF röd - Malmö City FC svart vit  -      
06
10:00
sön
10:00    
P10 Sorgenfri (2011), Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF blå - Malmö City FC svart vit  -      
06
10:00
sön
10:00    
P11 Sorgenfri (2010), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Åkarps IF 2  -      
06
10:00
sön
10:00    
P8 Kirseberg (2013), Vanningens IP, Vellinge konstgräs 7-manna 1
Vellinge IF blå - Malmö City FC gul  -      
06
10:30
sön
10:30    
F 9 (2012-2013), Klagshamns IP plan 7 7-manna
IFK Klagshamn blå - Malmö City FC svart  -      
06
11:00
sön
11:00    
P8 Kirseberg (2013), Kroksbäck IP A-plan
Ariana FC - Malmö City FC gul blå  -      
06
11:00
sön
11:00    
P9 Sorgenfri (2012), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svart vit - BK Olympic 2  -      
06
12:00
sön
12:00    
P11 Sorgenfri (2010), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart vit - Kvarnby IK gul  -      
06
12:00
sön
12:00    
P8 Sorgenfri (2013), Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B1 svart - Malmö City FC svart  -      
06
12:00
sön
12:00    
P9 Sorgenfri (2012), Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
BK Höllviken blå - Malmö City FC svart  -      
06
13:00
sön
13:00    
P13, Gullviksborgs IP A-plan 9-manna
P13 » 
Malmö IKF - Malmö City FC gul
  -      
06
14:00
sön
14:00    
DAMER, Nya IP, Klågerup A-plan
DAMER » 
Klågerups GIF - Malmö City FC
  -      
06
14:00
sön
14:00    
P14, Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
P14 » 
Malmö City FC - Kvarnby IK gul
  -      
06
14:30
sön
14:30    
HERRAR, Vellinge IP Östranplan
HERRAR » 
Vellinge IF - Malmö City FC
  -      
06
15:00
sön
15:00    
P12 Sorgenfri (2009), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Trollenäs IF  -      
 
11
18:00
fre
18:00    
P9 Sorgenfri (2012), Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
Kulladals FF vit - Malmö City FC svart vit  -      
12
09:30
lör
09:30    
P11 Sorgenfri (2010), Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
Oxie SK vit - Malmö City FC svart  -      
12
10:00
lör
10:00    
P12 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul blå - Beddingestrands IF  -      
12
11:00
lör
11:00    
F 9 (2012-2013), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svart - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
12
11:30
lör
11:30    
F11 Sorgenfri , Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - FC Möjligheten  -      
12
11:45
lör
11:45    
P12 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Kvarnby IK blå  -      
12
12:00
lör
12:00    
P11 Sorgenfri (2010), Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC gul - Malmö City FC svart vit  -      
12
13:00
lör
13:00    
P10 Kirseberg (2011), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Lindeborgs FF 1948  -      
12
13:30
lör
13:30    
P9 Sorgenfri (2012), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svart - FC Trelleborg röd  -      
12
14:00
lör
14:00    
P14, Mariedals IP konstgräs 9-manna
P14 » 
Lilla Torg FF vit - Malmö City FC
  -      
12
14:30
lör
14:30    
P10 Sorgenfri (2011), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart vit - FC Rosengård 1917 blå  -      
12
15:00
lör
15:00    
HERRAR, Tolvans IP A-plan
HERRAR » 
IF Lödde - Malmö City FC
  -      
13
09:00
sön
09:00    
P10 Kirseberg (2011), Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF blå - Malmö City FC gul blå  -      
13
09:30
sön
09:30    
P11 Kirseberg (2010), Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue 4 - Malmö City FC gul blå  -      
13
10:00
sön
10:00    
P12 Sorgenfri (2009), Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF svart - Malmö City FC svart  -      
13
10:30
sön
10:30    
P8 Sorgenfri (2013), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svart - Staffanstorp United FC svart  -      
13
11:45
sön
11:45    
P8 Kirseberg (2013), Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC gul - Tygelsjö IK grön  -      
13
12:00
sön
12:00    
P8 Kirseberg (2013), Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC gul blå - Arlövs BI  -      
13
12:45
sön
12:45    
P12 Sorgenfri (2009), Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 vit - Malmö City FC svart vit  -      
13
13:00
sön
13:00    
F11 Sorgenfri , Malmö IP 7-manna 1
FC Rosengård - Malmö City FC vit  -      
13
14:00
sön
14:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Skabersjö DFF
  -      
13
14:30
sön
14:30    
P13, Rosengårds IP konstgräs 9-manna
P13 » 
FC Möjligheten - Malmö City FC
  -      
13
16:30
sön
16:30    
P10 Sorgenfri (2011), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart vit - Uppåkra IF svart  -      
 
19
09:15
lör
09:15    
P9 Sorgenfri (2012), Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
Lilla Torg FF blå - Malmö City FC svart  -      
19
09:30
lör
09:30    
F 9 (2012-2013), Uppåkravallen
Uppåkra IF svart - Malmö City FC svart  -      
19
10:00
lör
10:00    
P8 Kirseberg (2013), Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC gul blå - Malmö IKF  -      
19
10:30
lör
10:30    
F11 Sorgenfri , Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - Linero IF vit  -      
19
11:30
lör
11:30    
P11 Sorgenfri (2010), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC svart vit - Arlövs BI 1  -      
19
11:30
lör
11:30    
P12 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul blå - Åkarps IF 2  -      
19
12:30
lör
12:30    
F11 Sorgenfri , Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - FC Staffanstorp svart  -      
19
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - IFK Trelleborg FK
  -      
20
10:00
sön
10:00    
P12 Kirseberg (2009), Smörlyckans IP
Lunds FF grön - Malmö City FC gul  -      
20
11:00
sön
11:00    
P14, Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
P14 » 
Malmö City FC - IFK Klagshamn 2
  -      
20
12:00
sön
12:00    
P13, Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
P13 » 
Malmö City FC gul - Liria IF (7m7)
  -      
20
14:00
sön
14:00    
P13, Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
P13 » 
Malmö City FC - Husie IF vit
  -      
20
15:30
sön
15:30    
P9 Sorgenfri (2012), Limhamns IP, plan 2, konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Malmö City FC svart vit  -      
 
23
18:30
ons
18:30    
P13, Lindeborgs IP Konstgräs
P13 » 
Lindeborgs FF 1948 - Malmö City FC gul
  -      
27
11:00
sön
11:00    
P13, Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
P13 » 
Malmö City FC gul - Kulladals FF röd (7m7)
  -      
27
13:00
sön
13:00    
P14, Aggarpsvallen, konstgräs 2 9-manna
P14 » 
Svedala IF vit - Malmö City FC
  -      
27
14:00
sön
14:00    
HERRAR, Landskrona IP B-plan
HERRAR » 
FK Besa - Malmö City FC
  -      
27
14:00
sön
14:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - IF Limhamn Bunkeflo
  -      
27
14:00
sön
14:00    
P13, Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
P13 » 
Malmö City FC - Kulladals FF vit
  -      
JULI 2021
 
03
11:00
lör
11:00    
P13, Bäckagårds IP plan 2
P13 » 
Kvarnby IK - Malmö City FC
  -      
04
sön
00:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - IFÖ Bromölla IF
  -      
04
11:00
sön
11:00    
P14, Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
P14 » 
Malmö City FC - BK Höllviken röd
  -      
 
31
13:00
lör
13:00    
HERRAR, Brovallen
HERRAR » 
IF Limhamn Bunkeflo - Malmö City FC
  -      
AUGUSTI 2021
 
07
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - IF Limhamn Bunkeflo
  -      
 
14
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - GIF Nike
  -      
14
14:00
lör
14:00    
DAMER, Limhamns IP, plan 1, konstgräs
DAMER » 
IF Limhamn Bunkeflo - Malmö City FC
  -      
 
20
19:00
fre
19:00    
DAMER, Kirsebergs IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - AIF Barrikaden
  -      
21
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Romelevallen A-plan
HERRAR » 
Veberöds AIF - Malmö City FC
  -      
 
28
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - Ariana FC
  -      
28
14:00
lör
14:00    
DAMER, Tornavallen A-plan
DAMER » 
Torna Hällestads IF (9m9) - Malmö City FC
  -      
SEPTEMBER 2021
 
04
13:00
lör
13:00    
HERRAR, Arkelstorps IP A-plan
HERRAR » 
VMA IK - Malmö City FC
  -      
04
14:00
lör
14:00    
DAMER, Kirsebergs IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Åkarps IF
  -      
 
11
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - Åkarps IF
  -      
11
14:00
lör
14:00    
DAMER, Dalhems IP A-plan
DAMER » 
Backarnas FF - Malmö City FC
  -      
 
18
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Strandängens IP A-plan
HERRAR » 
IFÖ Bromölla IF - Malmö City FC
  -      
18
14:00
lör
14:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Löberöds IF
  -      
 
25
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - Vellinge IF
  -      
25
15:00
lör
15:00    
DAMER, Klagshamns IP A-plan
DAMER » 
IFK Klagshamn - Malmö City FC
  -      
OKTOBER 2021
 
02
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - IF Lödde
  -      
03
15:00
sön
15:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Klågerups GIF
  -      
 
10
sön
00:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Torna Hällestads IF (9m9)
  -      
10
14:00
sön
14:00    
HERRAR, Vångavallen, Trelleborg A-plan
HERRAR » 
IFK Trelleborg FK - Malmö City FC
  -      
 
17
13:00
sön
13:00    
DAMER, Åkarps IP A-plan
DAMER » 
Åkarps IF - Malmö City FC
  -      
17
14:00
sön
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - FK Besa
  -      
 
23
15:00
lör
15:00    
HERRAR, Lomma IP A-plan, konstgräs
HERRAR » 
GIF Nike - Malmö City FC
  -      
24
sön
00:00    
DAMER, Kirsebergs IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Backarnas FF
  -      
 
31
sön
00:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - Veberöds AIF
  -      
31
15:00
sön
15:00    
DAMER, Gamla IP/Lindholmsvägen A-plan
DAMER » 
Skabersjö DFF - Malmö City FC
  -      
NOVEMBER 2021
 
07
sön
00:00    
HERRAR, Hyllie IP A-plan
HERRAR » 
Ariana FC - Malmö City FC
  -      
 
14
14:00
sön
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - VMA IK
  -      
 
21
14:00
sön
14:00    
HERRAR, Åkarps IP A-plan
HERRAR » 
Åkarps IF - Malmö City FC
  -      
 
Facebook
Sponsorer