Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Malmö City Fotboll Club
Fotboll

Spelade matcher
AUGUSTI 2019
 
18
15:30
sön
15:30    
DAMER, Lindeborgs IP A-plan
DAMER » 
Lindeborgs FF 1948 - Malmö City FC
3  -  2  
18
12:00
sön
12:00    
P13 Sorgenfri (2006), Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
Torns IF - Malmö City FC svart  -      
18
11:30
sön
11:30    
P12 Sorgenfri (2007), Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg röd - Malmö City FC röd  -      
17
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - Kvarnby IK
3  -  2  
17
14:00
lör
14:00    
P11 Kirseberg (2008), Svalebo, konstgräs 7-manna 1
Veberöds AIF vit - Malmö City FC gul  -      
17
13:30
lör
13:30    
P10 Sorgenfri (2009), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna
Malmö City FC svart - Arlövs BI vit  -      
17
12:00
lör
12:00    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Värpinge IF vit  -      
17
11:45
lör
11:45    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC vit - Oxie SK vit  -      
17
11:45
lör
11:45    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - FC Rosengård 1917 röd  -      
17
10:30
lör
10:30    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - IFK Klagshamn gul  -      
17
10:00
lör
10:00    
P12 Kirseberg (2007), Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Malmö City FC gul  -      
17
10:00
lör
10:00    
P9 Sorgenfri (2010), Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
BK Höllviken grå - Malmö City FC svart  -      
17
09:30
lör
09:30    
P10 Kirseberg (2009), Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF vit - Malmö City FC gul  -      
16
19:00
fre
19:00    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svartvit - Arlövs BI vit  -      
16
19:00
fre
19:00    
P13 Kirseberg (2006), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Kulladals FF vit  -      
14
19:00
ons
19:00    
HERRAR, Bortamatch
HERRAR » 
GIF NIKE - Malmö City Fotboll Club
  -      
 
11
14:30
sön
14:30    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Kvarnby IK
4  -  3  
11
10:30
sön
10:30    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Vellinge IP Östranplan 9-manna
Vellinge IF - Malmö City FC (7m)  -      
10
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Tomelilla IP A-plan
HERRAR » 
Tomelilla IF - Malmö City FC
1  -  0  
10
07:30
lör
07:30    
Ystad - Malmö City Fotboll Club  -      
 
04
14:00
sön
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - IF Limhamn Bunkeflo
0  -  1  
04
10:00
sön
10:00    
Malmö City Fotboll Club - Lerkils IF  -      
03
08:40
lör
08:40    
P10 Sorgenfri (2009), Harlyckans IP
Malmö City Fotboll Club - Sävedalens IF  -      
02
12:00
fre
12:00    
Helsingborgs IF vit - Malmö City Fotboll Club  -      
01
19:00
tor
19:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - BK Flagg
2  -  1  
JUNI 2019
 
30
10:00
sön
10:00    
Baracupen - Malmö City Fotboll Club  -      
29
09:00
lör
09:00    
Bara gif - Malmö City Fotboll Club  -      
25
19:00
tis
19:00    
HERRAR, Tolvans IP A-plan
HERRAR » 
IF Lödde - Malmö City FC
2  -  2  
24
18:30
mån
18:30    
U 19, Hyllie IP A-plan
U 19 » 
Hyllie IK - Malmö City FC
2  -  1  
 
20
19:00
tor
19:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - Kulladals FF
2  -  1  
20
19:00
tor
19:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Husie IF
0  -  10
 
16
19:00
sön
19:00    
U 19, Kirsebergs IP, konstgräs
U 19 » 
Malmö City FC - KSF Prespa Birlik
12  -  0  
16
12:00
sön
12:00    
P13 Kirseberg (2006), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK blå - Malmö City FC gul7  -  4  
16
11:15
sön
11:15    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 (7m) - Malmö City FC (7m)1  -  1  
16
10:30
sön
10:30    
Klågerups GoIF vit - Malmö City FC svartvit  -      
16
10:00
sön
10:00    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs
Malmö City FC vit - Skanör Falsterbo IF svart  -      
16
10:00
sön
10:00    
P12 Kirseberg (2007), Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Malmö City FC vit  -      
16
10:00
sön
10:00    
P12 Kirseberg (2007), Gullviksborgs IP 7-manna
Malmö IKF - Malmö City FC gul  -      
15
15:00
lör
15:00    
HERRAR, Lomma IP A-plan, konstgräs
HERRAR » 
GIF Nike - Malmö City FC
3  -  0  
15
13:00
lör
13:00    
P10 Sorgenfri (2009), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
Malmö City FC svart - Malmö IKF 2  -      
15
12:30
lör
12:30    
P12 Sorgenfri (2007), Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
Lunds BOIS vit - Malmö City FC blå  -      
15
12:00
lör
12:00    
P9 Sorgenfri (2010), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svart - BK Höllviken grå  -      
15
11:30
lör
11:30    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - Staffanstorp United FC gul  -      
15
11:15
lör
11:15    
P10 Kirseberg (2009), Staffansvallen plan 3
Staffanstorp United FC blå - Malmö City FC gul  -      
15
10:30
lör
10:30    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Husie IF vit  -      
15
09:30
lör
09:30    
P11 Sorgenfri (2008), Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
IFK Klagshamn grön - Malmö City FC svart  -      
14
19:00
fre
19:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Holma-Kroksbäck IF
4  -  3  
14
19:00
fre
19:00    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Vellinge IF blå  -      
13
19:00
tor
19:00    
P12 Sorgenfri (2007), Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
FC Möjligheten - Malmö City FC röd  -      
12
18:30
ons
18:30    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP konstgräs
Malmö City FC svartvit - Liria IF  -      
 
09
14:00
sön
14:00    
P9 Kirseberg (2010), Dalby IP 7-manna
Dalby GIF svart - Malmö City FC gul  -      
09
14:00
sön
14:00    
U 19, Kirsebergs IP, konstgräs
U 19 » 
Malmö City FC - BK Höllviken
3  -  0  
09
11:00
sön
11:00    
Klågerups GoIF röd - Malmö City FC vit  -      
09
10:30
sön
10:30    
P13 Kirseberg (2006), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Klågerups GoIF2  -  4  
09
10:00
sön
10:00    
P11 Kirseberg (2008), Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
Anderslövs BoIK vit - Malmö City FC vit  -      
08
14:30
lör
14:30    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC blå - Bara GoIF  -      
08
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Ymorvallen A-plan
HERRAR » 
FC Trelleborg - Malmö City FC
3  -  4  
08
13:00
lör
13:00    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Husie IF grön  -      
08
13:00
lör
13:00    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC röd - Heleneholms SK  -      
08
11:30
lör
11:30    
P10 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC gul - Svedala IF svart  -      
08
11:30
lör
11:30    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - Vellinge IF blå  -      
08
10:00
lör
10:00    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - BK Höllviken svart  -      
08
10:00
lör
10:00    
P9 Sorgenfri (2010), Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
Svedala IF svart - Malmö City FC svart  -      
07
19:00
fre
19:00    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC (7m) - Backarnas FF0  -  8  
06
13:00
tor
13:00    
DAMER, Gislövs IP A-plan
DAMER » 
Gislövs IF - Malmö City FC
7  -  4  
06
10:30
tor
10:30    
P9 Sorgenfri (2010), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svart - Skanör Falsterbo IF svart  -      
03
19:00
mån
19:00    
P10 Sorgenfri (2009), Rosengård Norra IP (konstgräs)
FC Möjligheten vit - Malmö City FC svart  -      
 
02
15:00
sön
15:00    
Klågerups GoIF - Malmö City FC gul  -      
01
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - IFK Trelleborg FK
2  -  1  
MAJ 2019
 
31
19:00
fre
19:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Lilla Beddinge BK
3  -  1  
30
10:00
tor
10:00    
P10 Sorgenfri (2009), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö  -      
30
09:40
tor
09:40    
Bjärreds IF - Malmö City Fotboll Club  -      
30
09:30
tor
09:30    
Åshöjden CUP i KLAGSHAMN - Malmö City Fotboll Club  -      
30
09:00
tor
09:00    
Bjärreds IF - Malmö City Fotboll Club  -      
27
19:15
mån
19:15    
P13 Kirseberg (2006), Borgeby IP, Konstgräs 9-manna
Bjärreds IF blå - Malmö City FC gul4  -  3  
 
26
14:00
sön
14:00    
P13 Sorgenfri (2006), Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
Malmö City FC svart - Lilla Torg FF svart2  -  3  
26
13:00
sön
13:00    
U 19, Svedalagårdens IP
U 19 » 
Svedala IF - Malmö City FC
0  -  2  
26
12:00
sön
12:00    
P12 Kirseberg (2007), Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
BK Höllviken röd - Malmö City FC vit  -      
26
10:40
sön
10:40    
P8 Kirseberg (2011), Bulltoftafältet plan 10
Husie IF - Malmö City Fotboll Club  -      
26
10:00
sön
10:00    
P8 Sorgenfri (2011), Bulltoftafältet plan 3
Kvarnby IK - Malmö City Fotboll Club  -      
25
15:00
lör
15:00    
HERRAR, Södra Sandby IP A-plan
HERRAR » 
Södra Sandby IF - Malmö City FC
2  -  0  
25
14:00
lör
14:00    
P12 Sorgenfri (2007), Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK röd - Malmö City FC röd  -      
25
13:00
lör
13:00    
P12 Kirseberg (2007), Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK svart - Malmö City FC gul  -      
25
11:45
lör
11:45    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - Västra Ingelstad IS  -      
25
11:30
lör
11:30    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC (7m) - Gislövs IF1  -  9  
25
11:00
lör
11:00    
Veberöds AIF svart - Malmö City FC gul  -      
25
11:00
lör
11:00    
P12 Sorgenfri (2007), Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF grön - Malmö City FC blå  -      
25
10:30
lör
10:30    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - BK Olympic vit  -      
25
10:00
lör
10:00    
P11 Sorgenfri (2008), Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
Holma-Kroksbäck IF - Malmö City FC svartvit  -      
25
09:30
lör
09:30    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - Husie IF svart  -      
24
18:30
fre
18:30    
DAMER, Dalhems IP A-plan
DAMER » 
Backarnas FF - Malmö City FC
1  -  2  
23
19:00
tor
19:00    
FC Möjligheten - Malmö City Fotboll Club  -      
23
18:00
tor
18:00    
P11 Kirseberg (2008), Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - Malmö City FC gul  -      
 
19
14:30
sön
14:30    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Åkarps IF
5  -  2  
19
14:00
sön
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - FBK Balkan
4  -  2  
19
11:45
sön
11:45    
P10 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs
Malmö City FC gul - Arlövs BI vit  -      
19
11:45
sön
11:45    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Malmö FF 2  -      
19
11:30
sön
11:30    
P11 Kirseberg (2008), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B4 - Malmö City FC vit  -      
19
11:30
sön
11:30    
IF Limhamn Bunkeflo B4 - Malmö City Fotboll Club  -      
19
10:40
sön
10:40    
P8 Kirseberg (2011), Bulltofta fältet plan 2
Husie IF - Malmö City Fotboll Club  -      
19
10:30
sön
10:30    
P9 Kirseberg (2010), Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
Kvarnby IK röd - Malmö City FC vit  -      
19
10:15
sön
10:15    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC vit - Skegrie BK  -      
19
10:00
sön
10:00    
P8 Sorgenfri (2011), Bulltofta fältet plan 10
LillaTorget FF - Malmö City Fotboll Club  -      
18
15:00
lör
15:00    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svartvit - Lilla Torg FF svart  -      
18
14:00
lör
14:00    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Malmö City FC (7m)6  -  1  
18
12:00
lör
12:00    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC röd - Staffanstorp United FC lila  -      
18
12:00
lör
12:00    
P13 Kirseberg (2006), Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - Malmö City FC gul5  -  0  
18
11:00
lör
11:00    
P11 Sorgenfri (2008), Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Heleneholms SK 1 - Malmö City FC svart  -      
18
11:00
lör
11:00    
Klågerups GoIF vit - Malmö City FC gul  -      
18
10:00
lör
10:00    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - BK Olympic  -      
16
18:45
tor
18:45    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC blå - Husie IF vit  -      
15
18:45
ons
18:45    
DAMER, Lomma IP A-plan, konstgräs
DAMER » 
GIF Nike - Malmö City FC
3  -  0  
14
19:00
tis
19:00    
HERRAR, Rosengård
HERRAR » 
FC Rosengård 1917 (2) - Malmö City FC (3)
2  -  1  
 
12
14:00
sön
14:00    
P12 Kirseberg (2007), Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg röd - Malmö City FC vit  -      
12
11:00
sön
11:00    
P10 Kirseberg (2009), Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Åkarps IF 2 - Malmö City FC gul  -      
12
11:00
sön
11:00    
P9 Kirseberg (2010), Heleneholms IP
Heleneholm SK - Malmö City Fotboll Club  -      
12
10:15
sön
10:15    
P9 Sorgenfri (2010), Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 blå - Malmö City FC svart  -      
12
10:00
sön
10:00    
P10 Sorgenfri (2009), Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Lilla Torg FF grön - Malmö City FC svart  -      
12
10:00
sön
10:00    
P13 Kirseberg (2006), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Lunds FF5  -  4  
12
10:00
sön
10:00    
P13 Sorgenfri (2006), Klagshamns IP plan 6 9-manna
IFK Klagshamn gul - Malmö City FC svart7  -  1  
12
10:00
sön
10:00    
P8 Sorgenfri (2011), Bulltoftafältet plan 8
Kvarnby IK - Malmö City Fotboll Club  -      
11
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Bäckagårds IP plan 1
HERRAR » 
Kvarnby IK - Malmö City FC
1  -  6  
11
11:30
lör
11:30    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC blå - GIF Nike röd  -      
11
11:15
lör
11:15    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC vit - Lindeborgs FF 1948 vit  -      
11
10:00
lör
10:00    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City FC vit - Ariana FC  -      
11
10:00
lör
10:00    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - FC Rosengård 1917 blå  -      
11
10:00
lör
10:00    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City FC gul - Liria IF  -      
11
09:30
lör
09:30    
P12 Sorgenfri (2007), Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF vit - Malmö City FC röd  -      
10
19:00
fre
19:00    
DAMER, Gullviksborgs IP A-plan
DAMER » 
AIF Barrikaden - Malmö City FC
0  -  5  
10
19:00
fre
19:00    
U 19, Mariedals IP konstgräs
U 19 » 
Lilla Torg FF - Malmö City FC
3  -  0  
10
18:30
fre
18:30    
P12 Kirseberg (2007), Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
Lindeborgs FF 1948 röd - Malmö City FC gul  -      
 
05
15:30
sön
15:30    
P11 Kirseberg (2008), Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken blå - Malmö City FC vit  -      
05
14:30
sön
14:30    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Lindeborgs FF 1948
3  -  7  
05
14:00
sön
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - Tomelilla IF
3  -  0  
05
11:45
sön
11:45    
P10 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Lunds FF vit  -      
05
11:45
sön
11:45    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC gul - Kulladals FF blå  -      
05
10:30
sön
10:30    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - FC Möjligheten vit  -      
05
10:15
sön
10:15    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
05
10:00
sön
10:00    
P9 Kirseberg (2010), Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC lila - Malmö City FC gul  -      
04
14:30
lör
14:30    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC (7m) - Hyllie IK1  -  5  
04
13:00
lör
13:00    
P12 Sorgenfri (2007), Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - Malmö City FC blå  -      
04
12:00
lör
12:00    
P11 Kirseberg (2008), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Malmö City FC gul  -      
04
11:45
lör
11:45    
P9 Sorgenfri (2010), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
04
10:00
lör
10:00    
P11 Sorgenfri (2008), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Malmö City FC svart  -      
03
19:00
fre
19:00    
U 19, Kirsebergs IP, konstgräs
U 19 » 
Malmö City FC - Staffanstorp United FC 1
2  -  4  
02
18:45
tor
18:45    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC röd - IFK Malmö FK 1  -      
01
13:00
ons
13:00    
P13 Sorgenfri (2006), Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
Malmö City FC svart - BK Olympic grön4  -  8  
01
11:45
ons
11:45    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svartvit - Kulladals FF röd  -      
01
11:00
ons
11:00    
P12 Sorgenfri (2007), Borgeby IP, E-plan konstgräs 7-manna 1
Bjärreds IF blå - Malmö City FC blå  -      
01
10:30
ons
10:30    
P10 Sorgenfri (2009), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Husie IF vit  -      
APRIL 2019
 
28
13:00
sön
13:00    
P13 Sorgenfri (2006), Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Heleneholms SK 2 - Malmö City FC svart16  -  2  
28
12:00
sön
12:00    
DAMER, Bäckagårds IP plan 1
DAMER » 
Kvarnby IK - Malmö City FC
4  -  0  
28
11:00
sön
11:00    
P11 Kirseberg (2008), Hamondavallen 7-manna 2
Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF gul - Malmö City FC gul  -      
28
10:40
sön
10:40    
P8 Sorgenfri (2011), Bulltofta Motion plan 9
Limhamns FF vit - Malmö City Fotboll Club  -      
28
10:00
sön
10:00    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Gamla IP/Lindholmsvägen konstgräs 9-manna
Anderslövs BoIK/Skabersjö DFF - Malmö City FC8  -  2  
28
10:00
sön
10:00    
P13 Kirseberg (2006), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Åkarps IF 21  -  5  
28
10:00
sön
10:00    
P8 Kirseberg (2011), Bulltofta Motion PLan 4
Malmö City Fotboll Club - Oxie SK  -      
28
08:45
sön
08:45    
P11 Sorgenfri (2008), Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue - Malmö City FC svartvit  -      
28
08:45
sön
08:45    
P12 Sorgenfri (2007), Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
FC Bellevue 3 - Malmö City FC röd  -      
27
13:00
lör
13:00    
HERRAR, Brovallen
HERRAR » 
IF Limhamn Bunkeflo - Malmö City FC
2  -  1  
27
11:30
lör
11:30    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC vit - IFK Malmö FK 2  -      
27
11:30
lör
11:30    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC blå - Klågerups GoIF röd  -      
27
11:00
lör
11:00    
P9 Kirseberg (2010), Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic blå - Malmö City FC vit  -      
27
10:30
lör
10:30    
U 19, Dalhems IP A-plan
U 19 » 
BK Flagg - Malmö City FC
3  -  0  
27
10:00
lör
10:00    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - IFK Klagshamn gul  -      
27
10:00
lör
10:00    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Kulladals FF vit  -      
27
10:00
lör
10:00    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - FC Rosengård 1917 röd  -      
26
19:00
fre
19:00    
P10 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Bjärreds IF gul  -      
24
18:30
ons
18:30    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC (3) - Furulunds IK (5)
6  -  1  
24
17:30
ons
17:30    
P9 Sorgenfri (2010), Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
Heleneholms SK 2 - Malmö City FC svart  -      
24
17:00
ons
17:00    
P8 Sorgenfri (2011), Malmö Stadion
 
Malmö City Fotboll Club -   -      
23
18:30
tis
18:30    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Sorgenfri IP- konstgräs
Malmö City Fotboll Club - Malmö City Fotboll Club P11  -      
23
18:30
tis
18:30    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP- konstgräs
Malmö City FC - Malmö City FC Tjejlaget  -      
22
13:00
mån
13:00    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC - FC Rosengård 1917 (7m)9  -  1  
22
12:30
mån
12:30    
P12 Kirseberg (2007), Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF röd - Malmö City FC vit  -      
22
10:40
mån
10:40    
P8 Sorgenfri (2011), Bulltofta Motion Plan 6
BK Olympic - Malmö City Fotboll Club  -      
22
10:30
mån
10:30    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
22
10:30
mån
10:30    
P9 Sorgenfri (2010), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
Malmö City FC svart - Kulladals FF röd  -      
22
10:00
mån
10:00    
P8 Kirseberg (2011), Bulltofta Motion plan 1
Limhamns FF - Malmö City Fotboll Club  -      
 
21
14:15
sön
14:15    
P11 Sorgenfri (2008), Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
IFK Malmö FK - Malmö City FC svartvit  -      
21
14:00
sön
14:00    
U 19, Kirsebergs IP, konstgräs
U 19 » 
Malmö City FC - IF Limhamn Bunkeflo 2
7  -  2  
21
10:30
sön
10:30    
P12 Sorgenfri (2007), Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike blå - Malmö City FC röd  -      
21
10:00
sön
10:00    
P11 Sorgenfri (2008), Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK svart - Malmö City FC svart  -      
21
09:30
sön
09:30    
P9 Kirseberg (2010), Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
Kulladals FF vit - Malmö City FC gul  -      
20
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - IF Lödde
2  -  4  
20
11:45
lör
11:45    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - IFK Klagshamn blå  -      
20
11:45
lör
11:45    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Bunkeflo FF svart  -      
19
11:00
fre
11:00    
P13 Sorgenfri (2006), INGEN MATCH, TRÄNING PÅ MÅNDAG
Malmö City FC svart - FC Möjligheten (7m)2  -  7  
 
14
14:00
sön
14:00    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Dalhems IP A-plan 9-manna
Backarnas FF - Malmö City FC13  -  1  
14
13:00
sön
13:00    
U 19, Ymorvallen A-plan
U 19 » 
FC Trelleborg 2 - Malmö City FC
1  -  1  
14
12:00
sön
12:00    
P12 Kirseberg (2007), Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Lilla Torg FF blå - Malmö City FC gul  -      
14
10:40
sön
10:40    
P8 Sorgenfri (2011), Bulltofta Motion
Kulladals FF - Malmö City Fotboll Club  -      
14
10:00
sön
10:00    
P11 Kirseberg (2008), Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF blå - Malmö City FC gul  -      
14
10:00
sön
10:00    
P8 Kirseberg (2011), Bulltofta IP
Oxie - Malmö City Fotboll Club  -      
13
15:00
lör
15:00    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC svartvit - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö  -      
13
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Dalhems IP A-plan
HERRAR » 
BK Flagg - Malmö City FC
2  -  1  
13
13:00
lör
13:00    
DAMER, Husiegårds IP A-plan
DAMER » 
Husie IF - Malmö City FC
7  -  0  
13
12:30
lör
12:30    
P13 Sorgenfri (2006), Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
FC Bellevue 2 - Malmö City FC svart8  -  0  
13
12:00
lör
12:00    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Bunkeflo FF  -      
13
11:45
lör
11:45    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City FC vit - Oxie SK vit  -      
13
11:30
lör
11:30    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC blå - FC Rosengård 1917 röd  -      
13
10:45
lör
10:45    
P10 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Bara GoIF  -      
13
10:00
lör
10:00    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC röd - Arlövs BI  -      
13
09:45
lör
09:45    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City FC gul - Veberöds AIF svart  -      
13
09:30
lör
09:30    
P9 Sorgenfri (2010), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
FC Möllan - Malmö City FC svart  -      
12
19:00
fre
19:00    
P13 Kirseberg (2006), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Husie IF vit2  -  6  
12
18:00
fre
18:00    
P9 Kirseberg (2010), Gullviksborgs IP A-plan 5-manna
Malmö IKF - Malmö City FC vit  -      
11
18:00
tor
18:00    
P10 Sorgenfri (2009), Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
Liria IF - Malmö City FC svart  -      
 
07
14:00
sön
14:00    
U 19, Kirsebergs IP, konstgräs
U 19 » 
Malmö City FC - Kvarnby IK 2
4  -  2  
07
11:15
sön
11:15    
P12 Sorgenfri (2007), Vanningen IP
Malmö City Fotboll Club:blå - Vellinge IF  -      
07
10:00
sön
10:00    
P12 Sorgenfri (2007), Vanningen IP
Malmö City Fotboll Club:röd - Vellinge IF  -      
07
08:15
sön
08:15    
P11 Sorgenfri (2008), Smörlyckans IP Lund
Kick off cup i Lund 7-manna - Malmö City Fotboll Club  -      
06
10:00
lör
10:00    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP- konstgräs
Malmö City Fotboll Club - Bk flagg  -      
06
09:00
lör
09:00    
P10 Sorgenfri (2009), Klostergården, Lund
Lunds BK Svart - Malmö City Fotboll Club Svart  -      
06
08:30
lör
08:30    
P10 Sorgenfri (2009), Klostergården, Lund
Malmö City Fotboll Club Vit - Lunds BK Vit  -      
MARS 2019
 
30
10:00
lör
10:00    
Hyllie IK - Malmö City Fotboll Club  -      
30
10:00
lör
10:00    
Bara Gif - Malmö City Fotboll Club  -      
30
10:00
lör
10:00    
Bara GIF - Malmö City Fotboll Club  -      
30
09:00
lör
09:00    
Hyllie ik - Malmö City Fotboll Club  -      
 
24
14:00
sön
14:00    
U 19, Kirsebergs IP - Konstgräs
U 19 » 
Malmö City Fotboll Club - Kvarnby
  -      
24
11:00
sön
11:00    
P10 Sorgenfri (2009), Sorgenfri IP- konstgräs
Malmö City Fotboll Club - lindeborg  -      
24
10:00
sön
10:00    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City Fotboll Club - Arlöv  -      
23
14:00
lör
14:00    
DAMER, Sorgenfri IP- konstgräs
DAMER » 
Malmö City Fotboll Club - Lindeborgs FF
  -      
23
11:15
lör
11:15    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP- konstgräs
Malmö City Fotboll Club:röd - Skegrie BK  -      
23
11:00
lör
11:00    
P11 Sorgenfri (2008), Heleneholms ip
Heleneholm - Malmö City Fotboll Club  -      
23
10:00
lör
10:00    
P9 Sorgenfri (2010), Sorgenfri IP- konstgräs
Malmö City Fotboll Club - Lindeborgs FF  -      
23
09:30
lör
09:30    
P10 Kirseberg (2009), heleneholms IP
Heleneholm SK - Malmö City Fotboll Club  -      
23
09:30
lör
09:30    
P9 Kirseberg (2010), Heleneholms IP
Heleneholm SK - Malmö City Fotboll Club  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
Lindeborg - Malmö City Fotboll Club  -      
16
13:00
lör
13:00    
HERRAR, Kirsebergs IP - Konstgräs
HERRAR » 
Malmö City Fotboll Club - Ariana FC
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P13 Sorgenfri (2006), Heleneholms IP
Heleneholms IF - Malmö City Fotboll Club  -      
16
11:00
lör
11:00    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City Fotboll Club - GIF nike  -      
16
10:30
lör
10:30    
P11 Sorgenfri (2008), Helenholms IP
Heleneholms SK - Malmö City Fotboll Club  -      
16
10:30
lör
10:30    
P12 Kirseberg (2007), Heleneholms IP
Heleneholm SK - Malmö City Fotboll Club  -      
16
10:30
lör
10:30    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP- konstgräs
Malmö City Fotboll Club:röd - Hyllie IK  -      
16
10:00
lör
10:00    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP- konstgräs
Malmö City Fotboll Club:blå - Hyllie IK  -      
16
10:00
lör
10:00    
P9 Sorgenfri (2010), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City Fotboll Club - GIF Nike  -      
15
19:00
fre
19:00    
U 19, Kirsebergs IP, konstgräs
U 19 » 
Malmö City FC - Staffanstorp United FC
1  -  3  
 
10
15:15
sön
15:15    
U 19, Hyllie IP konstgräs
U 19 » 
Hyllie IK - Malmö City FC
1  -  4  
10
13:30
sön
13:30    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP- konstgräs
Malmö City Fotboll Club - Skanör Falsterbo IF  -      
10
10:00
sön
10:00    
Skanör Falsterbo if - Malmö City Fotboll Club  -      
10
09:00
sön
09:00    
P13 Sorgenfri (2006), Philbäcks arena I Tygelsjö
Tygelsjö - Malmö City Fotboll Club  -      
09
15:00
lör
15:00    
HERRAR, Kirsebergs IP - Konstgräs
HERRAR » 
Malmö City Fotboll Club - FC Trelleborg
  -      
09
13:00
lör
13:00    
P12 Sorgenfri (2007), Kirsebergs IP - Konstgräs
Lunds bk - Malmö City Fotboll Club  -      
09
11:45
lör
11:45    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City Fotboll Club - Lunds BK  -      
09
10:30
lör
10:30    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City Fotboll Club - Hyllie ik  -      
09
09:00
lör
09:00    
P9 Kirseberg (2010), Kulladals IP
Kulladals FF - Malmö City Fotboll Club  -      
09
09:00
lör
09:00    
P9 Sorgenfri (2010), Kulladals IP
Kulladalls FF - Malmö City Fotboll Club  -      
08
19:30
fre
19:30    
Hyllie IK - Malmö City Fotboll Club  -      
08
19:00
fre
19:00    
DAMER, Sorgenfri IP- konstgräs
DAMER » 
Malmö City Fotboll Club - Malmögäris
  -      
08
17:30
fre
17:30    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Sorgenfri IP- konstgräs
Malmö City Fotboll Club - Åkarp3  -  5  
 
03
15:00
sön
15:00    
P13 Kirseberg (2006), Tångvallaskolan
Skanör - Malmö City Fotboll Club  -      
03
14:00
sön
14:00    
U 19, Tomelilla IP A-plan
U 19 » 
Tomelilla IF - Malmö City FC
  -      
03
11:15
sön
11:15    
Lilla Torg FF - Malmö City Fotboll Club  -      
03
10:00
sön
10:00    
P10 Kirseberg (2009), Mariedals IP
Lilla Torg FF - Malmö City Fotboll Club  -      
03
09:30
sön
09:30    
Lilla Torget FF - Malmö City Fotboll Club  -      
03
09:30
sön
09:30    
P9 Sorgenfri (2010), Mariedalls IP
Lilla torg FF - Malmö City Fotboll Club  -      
02
11:30
lör
11:30    
Husie if - Malmö City Fotboll Club  -      
02
10:00
lör
10:00    
Husie if - Malmö City Fotboll Club  -      
02
10:00
lör
10:00    
P11 Sorgenfri (2008), Husiegårds IP
Husie - Malmö City Fotboll Club  -      
01
19:00
fre
19:00    
HERRAR, Kirsebergs IP - Konstgräs
HERRAR » 
Malmö City Fotboll Club - FBK Balkan
  -      
FEBRUARI 2019
 
22
19:00
fre
19:00    
HERRAR, Kirsebergs IP - Konstgräs
HERRAR » 
Malmö City Fotboll Club - Dösjobro IF
  -      
 
17
14:00
sön
14:00    
DAMER, Sorgenfri IP- konstgräs
DAMER » 
Malmö City Fotboll Club - Asmundtorp IF
  -      
17
14:00
sön
14:00    
U 19, Kirsebergs IP - Konstgräs
U 19 » 
Malmö City Fotboll Club - Kvarnby ik
  -      
17
11:00
sön
11:00    
P11 Sorgenfri (2008), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City Fotboll Club - Husie  -      
16
11:00
lör
11:00    
P11 Sorgenfri (2008), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City Fotboll Club - Husie IF  -      
16
09:30
lör
09:30    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP - Konstgräs
Malmö City Fotboll Club - Husie if  -      
16
09:00
lör
09:00    
P12 Sorgenfri (2007), Eslövs konstgräshall
Malmö City Fotboll Club - Sportlovscupen  -      
15
19:00
fre
19:00    
HERRAR, Kirsebergs IP - Konstgräs
HERRAR » 
Malmö City Fotboll Club - Lilla Torg FF
  -      
 
09
11:00
lör
11:00    
Vellinge - Malmö City Fotboll Club  -      
09
08:00
lör
08:00    
Vel - Malmö City Fotboll Club  -      
 
03
10:00
sön
10:00    
Lilla Torg FF - Malmö City Fotboll Club  -      
02
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Bortamatch
HERRAR » 
Kvarnby IK - Malmö City Fotboll Club
3  -  1  
02
13:00
lör
13:00    
 
Lilla torg - Malmö City Fotboll Club  -      
02
11:00
lör
11:00    
DAMER, Skurup
 
DAMER » 
Malmö City Fotboll Club - Nils Holgersson cup
  -      
JANUARI 2019
 
27
15:00
sön
15:00    
P12 Kirseberg (2007), Södervångshallen, Vellinge
Vellinge IF m.fl. - Malmö City Fotboll Club  -      
27
12:30
sön
12:30    
P12 Kirseberg (2007), Södervångshallen, Vellinge
Vellinge IF m.fl. - Malmö City Fotboll Club  -      
27
08:00
sön
08:00    
P10 Kirseberg (2009), Södervångshallen
Höllvikens BK - Malmö City Fotboll Club  -      
25
19:00
fre
19:00    
DAMER, Sorgenfri IP- konstgräs
DAMER » 
Malmö City Fotboll Club - Kvarnby IF
  -      
 
20
11:00
sön
11:00    
DAMER, Husiegårds IP
DAMER » 
Husie IF - Malmö City Fotboll Club
  -      
 
02
14:45
ons
14:45    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP - Konstgräs
 
- Malmö City Fotboll Club  -      
02
10:00
ons
10:00    
P12 Sorgenfri (2007), Baltiska Hallen
Malmö City Fotboll Club - Skånecupen  -      
02
08:00
ons
08:00    
 
- Malmö City Fotboll Club  -      
DECEMBER 2018
 
30
11:00
sön
11:00    
P11 Kirseberg (2008), Baltiska Hallen
 
- Malmö City Fotboll Club  -      
 
09
13:00
sön
13:00    
P12 Kirseberg (2007), Tångvallahallen, Skanör
Skanör Falsterbo IF, BK Höllviken - Malmö City Fotboll Club  -      
 
Facebook
Sponsorer