Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Malmö City Fotboll Club
Fotboll

Kommande matcher
APRIL 2019
 
26
19:00
fre
19:00    
P10 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Bjärreds IF gul  -      
27
10:00
lör
10:00    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - IFK Klagshamn gul  -      
27
10:00
lör
10:00    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Kulladals FF vit  -      
27
10:00
lör
10:00    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - FC Rosengård 1917 röd  -      
27
10:30
lör
10:30    
U 19, Dalhems IP A-plan
U 19 » 
BK Flagg - Malmö City FC
  -      
27
11:00
lör
11:00    
P9 Kirseberg (2010), Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic blå - Malmö City FC vit  -      
27
11:30
lör
11:30    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC vit - IFK Malmö FK 2  -      
27
11:30
lör
11:30    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC blå - Klågerups GoIF röd  -      
27
12:30
lör
12:30    
P10 Sorgenfri (2009), Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
Heleneholms SK - Malmö City FC svart  -      
27
13:00
lör
13:00    
HERRAR, Brovallen
HERRAR » 
IF Limhamn Bunkeflo - Malmö City FC
  -      
28
08:45
sön
08:45    
P11 Sorgenfri (2008), Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue - Malmö City FC svartvit  -      
28
08:45
sön
08:45    
P12 Sorgenfri (2007), Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
FC Bellevue 3 - Malmö City FC röd  -      
28
10:00
sön
10:00    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Gamla IP/Lindholmsvägen konstgräs 9-manna
Anderslövs BoIK/Skabersjö DFF - Malmö City FC  -      
28
10:00
sön
10:00    
P13 Kirseberg (2006), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Åkarps IF 2  -      
28
10:00
sön
10:00    
P8 Kirseberg (2011), Bulltofta Motion PLan 4
Malmö City Fotboll Club - Oxie SK  -      
28
10:40
sön
10:40    
P8 Sorgenfri (2011), Bulltofta Motion plan 9
Limhamns FF vit - Malmö City Fotboll Club  -      
28
11:00
sön
11:00    
P11 Kirseberg (2008), Hamondavallen 7-manna 2
Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF gul - Malmö City FC gul  -      
28
11:00
sön
11:00    
P12 Kirseberg (2007), Köpingeskolan 7-manna 1
Trelleborgs FF blå - Malmö City FC gul  -      
28
12:00
sön
12:00    
DAMER, Bäckagårds IP plan 1
DAMER » 
Kvarnby IK - Malmö City FC
  -      
28
13:00
sön
13:00    
P13 Sorgenfri (2006), Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Heleneholms SK 2 - Malmö City FC svart  -      
MAJ 2019
 
01
10:30
ons
10:30    
P10 Sorgenfri (2009), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Husie IF vit  -      
01
11:00
ons
11:00    
P12 Sorgenfri (2007), Borgeby IP, E-plan konstgräs 7-manna 1
Bjärreds IF blå - Malmö City FC blå  -      
01
11:45
ons
11:45    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svartvit - Kulladals FF röd  -      
01
13:00
ons
13:00    
P13 Sorgenfri (2006), Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
Malmö City FC svart - BK Olympic grön  -      
03
19:00
fre
19:00    
P12 Kirseberg (2007), Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg röd - Malmö City FC vit  -      
03
19:00
fre
19:00    
U 19, Kirsebergs IP, konstgräs
U 19 » 
Malmö City FC - Staffanstorp United FC 1
  -      
04
10:00
lör
10:00    
P11 Sorgenfri (2008), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Malmö City FC svart  -      
04
11:45
lör
11:45    
P9 Sorgenfri (2010), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
04
12:00
lör
12:00    
P11 Kirseberg (2008), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Malmö City FC gul  -      
04
13:00
lör
13:00    
P12 Sorgenfri (2007), Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - Malmö City FC blå  -      
04
13:00
lör
13:00    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC röd - IFK Malmö FK 1  -      
04
14:30
lör
14:30    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC - Hyllie IK  -      
05
10:00
sön
10:00    
P9 Kirseberg (2010), Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC lila - Malmö City FC gul  -      
05
10:15
sön
10:15    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
05
10:30
sön
10:30    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - FC Möjligheten vit  -      
05
11:45
sön
11:45    
P10 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Lunds FF vit  -      
05
11:45
sön
11:45    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC gul - Kulladals FF blå  -      
05
14:00
sön
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - Tomelilla IF
  -      
05
14:00
sön
14:00    
P13 Kirseberg (2006), Borgeby IP, F-plan 9-manna
Bjärreds IF blå - Malmö City FC gul  -      
05
14:30
sön
14:30    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Lindeborgs FF 1948
  -      
05
15:30
sön
15:30    
P11 Kirseberg (2008), Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken blå - Malmö City FC vit  -      
 
08
19:00
ons
19:00    
P13 Kirseberg (2006), Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike röd - Malmö City FC gul  -      
10
18:30
fre
18:30    
P12 Kirseberg (2007), Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
Lindeborgs FF 1948 röd - Malmö City FC gul  -      
10
19:00
fre
19:00    
DAMER, Gullviksborgs IP A-plan
DAMER » 
AIF Barrikaden - Malmö City FC
  -      
10
19:00
fre
19:00    
U 19, Mariedals IP konstgräs
U 19 » 
Lilla Torg FF - Malmö City FC
  -      
11
09:30
lör
09:30    
P12 Sorgenfri (2007), Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF vit - Malmö City FC röd  -      
11
10:00
lör
10:00    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - Ariana FC  -      
11
10:00
lör
10:00    
P11 Sorgenfri (2008), Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Heleneholms SK 2 - Malmö City FC svartvit  -      
11
10:00
lör
10:00    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - FC Rosengård 1917 blå  -      
11
10:00
lör
10:00    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Liria IF  -      
11
11:15
lör
11:15    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC vit - Lindeborgs FF 1948 vit  -      
11
11:30
lör
11:30    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC blå - GIF Nike röd  -      
11
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Bäckagårds IP plan 1
HERRAR » 
Kvarnby IK - Malmö City FC
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P10 Sorgenfri (2009), Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Lilla Torg FF grön - Malmö City FC svart  -      
12
10:00
sön
10:00    
P13 Kirseberg (2006), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Lunds FF  -      
12
10:00
sön
10:00    
P13 Sorgenfri (2006), Klagshamns IP plan 6 9-manna
IFK Klagshamn gul - Malmö City FC svart  -      
12
10:15
sön
10:15    
P9 Sorgenfri (2010), Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 blå - Malmö City FC svart  -      
12
11:00
sön
11:00    
P10 Kirseberg (2009), Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Åkarps IF 2 - Malmö City FC gul  -      
12
11:00
sön
11:00    
P9 Kirseberg (2010), Heleneholms IP konstgräs 5-manna 2
Heleneholms SK 1 - Malmö City FC vit  -      
12
14:00
sön
14:00    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Malmö City FC  -      
 
15
18:45
ons
18:45    
DAMER, Lomma IP A-plan, konstgräs
DAMER » 
GIF Nike - Malmö City FC
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - BK Olympic  -      
18
11:00
lör
11:00    
P11 Sorgenfri (2008), Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Heleneholms SK 1 - Malmö City FC svart  -      
18
11:00
lör
11:00    
Klågerups GoIF vit - Malmö City FC gul  -      
18
12:00
lör
12:00    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC röd - Staffanstorp United FC lila  -      
18
12:00
lör
12:00    
P13 Kirseberg (2006), Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - Malmö City FC gul  -      
18
13:30
lör
13:30    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC blå - Husie IF vit  -      
18
15:00
lör
15:00    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svartvit - Lilla Torg FF svart  -      
19
10:15
sön
10:15    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC vit - Skegrie BK  -      
19
10:30
sön
10:30    
P9 Kirseberg (2010), Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
Kvarnby IK röd - Malmö City FC vit  -      
19
11:30
sön
11:30    
P11 Kirseberg (2008), Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B4 - Malmö City FC vit  -      
19
11:45
sön
11:45    
P10 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs
Malmö City FC gul - Arlövs BI vit  -      
19
11:45
sön
11:45    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Malmö FF 2  -      
19
14:00
sön
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - FBK Balkan
  -      
19
14:30
sön
14:30    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Åkarps IF
  -      
 
22
18:30
ons
18:30    
Klågerups GoIF - Malmö City FC gul  -      
23
18:00
tor
18:00    
P11 Kirseberg (2008), Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - Malmö City FC gul  -      
24
18:30
fre
18:30    
DAMER, Dalhems IP A-plan
DAMER » 
Backarnas FF - Malmö City FC
  -      
25
09:30
lör
09:30    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - Husie IF svart  -      
25
10:00
lör
10:00    
P11 Sorgenfri (2008), Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
Holma-Kroksbäck IF - Malmö City FC svartvit  -      
25
10:00
lör
10:00    
P9 Sorgenfri (2010), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svart - Skanör Falsterbo IF svart  -      
25
10:30
lör
10:30    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - BK Olympic vit  -      
25
11:00
lör
11:00    
Veberöds AIF svart - Malmö City FC gul  -      
25
11:00
lör
11:00    
P12 Sorgenfri (2007), Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF grön - Malmö City FC blå  -      
25
11:30
lör
11:30    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC - Gislövs IF  -      
25
11:45
lör
11:45    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - Västra Ingelstad IS  -      
25
13:00
lör
13:00    
P10 Sorgenfri (2009), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö  -      
25
13:00
lör
13:00    
P12 Kirseberg (2007), Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK svart - Malmö City FC gul  -      
25
14:00
lör
14:00    
P12 Sorgenfri (2007), Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK röd - Malmö City FC röd  -      
25
15:00
lör
15:00    
HERRAR, Södra Sandby IP A-plan
HERRAR » 
Södra Sandby IF - Malmö City FC
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P12 Kirseberg (2007), Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
BK Höllviken röd - Malmö City FC vit  -      
26
13:00
sön
13:00    
U 19, Svedalagårdens IP
U 19 » 
Svedala IF - Malmö City FC
  -      
26
14:00
sön
14:00    
P13 Sorgenfri (2006), Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
Malmö City FC svart - Lilla Torg FF svart  -      
 
31
19:00
fre
19:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Lilla Beddinge BK
  -      
JUNI 2019
 
01
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - IFK Trelleborg FK
  -      
 
03
19:00
mån
19:00    
P10 Sorgenfri (2009), Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
FC Möjligheten vit - Malmö City FC svart  -      
06
13:00
tor
13:00    
DAMER, Gislövs IP A-plan
DAMER » 
Gislövs IF - Malmö City FC
  -      
07
19:00
fre
19:00    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC - Backarnas FF  -      
08
10:00
lör
10:00    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - BK Höllviken svart  -      
08
10:00
lör
10:00    
P9 Sorgenfri (2010), Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
Svedala IF svart - Malmö City FC svart  -      
08
11:30
lör
11:30    
P10 Kirseberg (2009), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC gul - Svedala IF svart  -      
08
11:30
lör
11:30    
P12 Kirseberg (2007), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - Vellinge IF blå  -      
08
13:00
lör
13:00    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Husie IF grön  -      
08
13:00
lör
13:00    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC röd - Heleneholms SK  -      
08
13:30
lör
13:30    
P13 Sorgenfri (2006), Oxievångs IP, konstgräs 9-manna
Oxie SK - Malmö City FC svart  -      
08
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Ymorvallen A-plan
HERRAR » 
FC Trelleborg - Malmö City FC
  -      
08
14:30
lör
14:30    
P11 Sorgenfri (2008), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
Malmö City FC svartvit - Liria IF  -      
08
14:30
lör
14:30    
P12 Sorgenfri (2007), Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC blå - Bara GoIF  -      
09
10:00
sön
10:00    
P11 Kirseberg (2008), Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
Anderslövs BoIK vit - Malmö City FC vit  -      
09
10:30
sön
10:30    
P13 Kirseberg (2006), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Klågerups GoIF  -      
09
11:00
sön
11:00    
Klågerups GoIF röd - Malmö City FC vit  -      
09
14:00
sön
14:00    
P9 Kirseberg (2010), Dalby IP 7-manna
Dalby GIF svart - Malmö City FC gul  -      
09
14:00
sön
14:00    
U 19, Kirsebergs IP, konstgräs
U 19 » 
Malmö City FC - BK Höllviken
  -      
 
14
19:00
fre
19:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Holma-Kroksbäck IF
  -      
14
19:00
fre
19:00    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Vellinge IF blå  -      
15
09:30
lör
09:30    
P11 Sorgenfri (2008), Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
IFK Klagshamn grön - Malmö City FC svart  -      
15
10:00
lör
10:00    
P12 Sorgenfri (2007), Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
FC Möjligheten - Malmö City FC röd  -      
15
10:30
lör
10:30    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - Husie IF vit  -      
15
11:30
lör
11:30    
P9 Kirseberg (2010), Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC vit - Staffanstorp United FC gul  -      
15
12:00
lör
12:00    
P9 Sorgenfri (2010), Kirsebergs Sporthall
Malmö City FC svart - BK Höllviken grå  -      
15
12:30
lör
12:30    
P12 Sorgenfri (2007), Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
Lunds BOIS vit - Malmö City FC blå  -      
15
13:00
lör
13:00    
P10 Sorgenfri (2009), Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
Malmö City FC svart - Malmö IKF 2  -      
15
15:00
lör
15:00    
HERRAR, Lomma IP A-plan, konstgräs
HERRAR » 
GIF Nike - Malmö City FC
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P11 Kirseberg (2008), Kirsebergs IP, konstgräs
Malmö City FC vit - Skanör Falsterbo IF svart  -      
16
10:00
sön
10:00    
P12 Kirseberg (2007), Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Malmö City FC vit  -      
16
10:00
sön
10:00    
P12 Kirseberg (2007), Gullviksborgs IP 7-manna
Malmö IKF - Malmö City FC gul  -      
16
10:30
sön
10:30    
Klågerups GoIF vit - Malmö City FC svartvit  -      
16
11:15
sön
11:15    
F12 Sorgenfri (2007,2008), Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 (7m) - Malmö City FC  -      
16
12:00
sön
12:00    
P13 Kirseberg (2006), Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK blå - Malmö City FC gul  -      
16
13:30
sön
13:30    
P10 Kirseberg (2009), Staffansvallen plan 3
Staffanstorp United FC blå - Malmö City FC gul  -      
16
14:00
sön
14:00    
P13 Sorgenfri (2006), Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
Malmö City FC svart - Ariana FC  -      
16
19:00
sön
19:00    
U 19, Kirsebergs IP, konstgräs
U 19 » 
Malmö City FC - KSF Prespa Birlik
  -      
 
20
19:00
tor
19:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - Kulladals FF
  -      
20
19:00
tor
19:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Husie IF
  -      
 
24
18:30
mån
18:30    
U 19, Hyllie IP A-plan
U 19 » 
Hyllie IK - Malmö City FC
  -      
25
19:00
tis
19:00    
HERRAR, Tolvans IP A-plan
HERRAR » 
IF Lödde - Malmö City FC
  -      
29
lör
00:00    
DAMER, Heleneholms IP Huvudarena
DAMER » 
KSF Prespa Birlik - Malmö City FC
  -      
AUGUSTI 2019
 
01
19:00
tor
19:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - BK Flagg
  -      
04
14:00
sön
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - IF Limhamn Bunkeflo
  -      
 
10
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Tomelilla IP A-plan
HERRAR » 
Tomelilla IF - Malmö City FC
  -      
11
14:30
sön
14:30    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Kvarnby IK
  -      
 
17
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - Kvarnby IK
  -      
18
15:30
sön
15:30    
DAMER, Lindeborgs IP A-plan
DAMER » 
Lindeborgs FF 1948 - Malmö City FC
  -      
 
23
19:00
fre
19:00    
HERRAR, Rosengård
HERRAR » 
FBK Balkan - Malmö City FC
  -      
25
14:30
sön
14:30    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - GIF Nike
  -      
 
30
19:00
fre
19:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - AIF Barrikaden
  -      
31
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - Södra Sandby IF
  -      
SEPTEMBER 2019
 
07
13:00
lör
13:00    
DAMER, Åkarps IP A-plan
DAMER » 
Åkarps IF - Malmö City FC
  -      
07
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Vångavallen, Trelleborg A-plan
HERRAR » 
IFK Trelleborg FK - Malmö City FC
  -      
 
14
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - FC Trelleborg
  -      
15
14:30
sön
14:30    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Backarnas FF
  -      
 
21
13:00
lör
13:00    
DAMER, Thurevallen A-plan
DAMER » 
Lilla Beddinge BK - Malmö City FC
  -      
21
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kirsebergs IP, konstgräs
HERRAR » 
Malmö City FC - GIF Nike
  -      
 
27
19:00
fre
19:00    
DAMER, Sorgenfri IP, konstgräs
DAMER » 
Malmö City FC - Gislövs IF
  -      
28
14:00
lör
14:00    
HERRAR, Kulladals IP A-Plan
HERRAR » 
Kulladals FF - Malmö City FC
  -      
OKTOBER 2019
 
06
12:00
sön
12:00    
DAMER, Kroksbäck IP A-plan
DAMER » 
Holma-Kroksbäck IF - Malmö City FC
  -      
 
Facebook
Sponsorer